Pánske peňaženky neradno podceniť

Pokrčené bankovky mám v zadnom vrecku nohavíc...“ takto romanticky možno znie kovbojský song, menej romanticky to už vyzerá pre praktického muža (a ženu). Peniaze z vreciek u pánov asi nikdy úplne nevymiznú, napriek tomu sa veľmi tešíme, že sme dostali v modernom svete požehnanie, akým sú pánske peňaženky. Malý kúsok kože, textilu či syntetiky a váš bežný deň to otočí o 360 stupňov.

pánske peňaženky
Ste kartový typ

Pánske peňaženky o Vás dennodenne rozprávajú

Prvotnou úlohou pánskej peňaženky je, pochopiteľne, uchovávať mince a bankovky. Druhotnou, ale vôbec nie zanedbateľnou funkciou je, reprezentovať svojho nositeľa. Áno, pánske peňaženky aj reprezentujú. Prezradia svojho majiteľa pri platení na pumpe, pri platení za obed či za raňajky v kaviarni. Peňaženka prezradí spôsob, akým je jej nositeľ organizovaný. Nosí vo svojej „bukse“ najmä karty a je v nej menej hotovosti? Alebo naopak preferuje veľké množstvo bankoviek, ktorými sa v bežný deň „istí“? Je jeho peňaženka priestranná, má dosť miesta na všetko, alebo sú jeho cennosti všade „napchaté“? Presne to je jedno z kritérii, podľa ktorých si treba peňaženku vyberať: Ste skôr typ, ktorý potrebuje uschovať viac kariet ako hotovosti? Potrebujete do peňaženky dostať aj pár vernostných kariet?

Vaša peňaženka bude na očiach každý deň, preto si dajte záležať aj na kvalitnom materiáli (najlepšia je,samozrejme, koža) a dobre sa poobzerajte, ako bol produkt zhotovený – šitím, lepením… Pánske peňaženky sú aj v produkcii kvalitných výrobcov obuvi, takže pri výbere máte na čo siahnuť. Celkový dizajn by vám mal byť po vôli farebným prevedením, spôsobom zapínania, prípadnými aplikáciami, viditeľnými logami.

pánske peňaženky
Alebo skôr nosíte hotovosť?

Pozdvihnute pánsky doplnkový tovar

Fakt, že zanedbáte svoje financie – aspoň symbolicky, cez spôsob ich uchovávania, môže vyvolať dojem, že vám na nich veľmi nezáleží. Tak dojem neurobíte ani v očiach biznis partnerov, s ktorými ste práve obedovali, ale ani v očiach dámy, ktorú ste pozvali na drink! Pánsky doplnkový tovar – peňaženky a pánske tašky majú rozhodne väčšiu váhu, ako si mnohí myslia. Výberom kvalitných peňaženiek či tašiek dolaďujeme svoj precízny výber topánok či značkového oblečenia. Bolo by škoda si svoj outfit pokaziť!