Pánske plátené tenisky – mužom záleží na tom ako vyzerajú!

Doba, kedy o svoj výzor chlapi vôbec nedbali, je našťastie dávno za nami a hoci ešte pred pár rokmi bol muž, ktorý dbá o svoj zovňajšok považovaný za metrosexuála, dnes je to už úplne normálne. Tak ako žiadny muž nechce mať po svojom boku zanedbanú ženu, platí to aj naopak a muži si to veľmi dobre uvedomujú. Hovorí sa, že šaty robia človeka a my nemôžeme nesúhlasiť. Nie je nič príťažlivejšie ako muž, ktorý vie čo mu pristane a vie oblečenie aj správne kombinovať a to tak pri elegantných outfitoch ako aj pri tých voľnočasových. Preto by ste vo svojom šatníku okrem elegantných kožených topánok určite mali mať aj pánske plátené tenisky.

pánske plátené tenisky

Populárne značkové pánske plátené tenisky

Pánske plátené tenisky pre všetky vekové kategórie

Ak si myslíte, že pánske plátené tenisky sú vhodné len pre mladšie ročníky, veľmi sa mýlite! Ak ste to ešte nepostrehli, plátenky sú momentálne absolútnym hitom a to tak v dámskej ako aj pánskej móde a ich najväčšou výhodou je fakt, že ich môžete kombinovať takmer s hocičím. Pánske plátené tenisky s džínsami? Bez problémov. Plátenky so šortkami? Jasné! Plátené tenisky v kombinácii s elegantným pánskym oblečením? Áno a ešte raz áno. Naozaj sa netreba báť akejkoľvek kombinácie, stačí zapojiť trochu fantázie, zahodiť predsudky a sami budete prekvapení aké nápadité outfity dokážete s obyčajnými teniskami vytvoriť. Inšpirácie môžete hľadať aj na internete, no vždy sa snažte, aby váš look bol aj niečím jedinečný a originálny.

pánske plátené tenisky

Nájdite si také, ktoré vám dizajnom aj strihom sadnú najviac

Pohodlné pánske plátené tenisky

To, že pánske plátené tenisky patria k tej najpohodlnejšej obuvi aká kedy uzrela svetlo sveta asi ani nemusíme hovoriť. Vaše chodidlá vám určite poďakujú. Plátenky si so sebou navyše môžete zobrať kamkoľvek budete potrebovať a to tak na prechádzku v prírode ako aj do mesta, na dovolenku či na pracovný obed. Samozrejme treba ich vhodne skombinovať s ostatným oblečením a doplnkami, no to najdôležitejšie je vybrať tenisky, ktoré sú kvalitné. Skôr ako nejaké kúpite, pozorne si ich obzrite. Všímajte si kvalitu šitia, materiál z ktorého sú vyrobené a nezabudnite sa v nich poprechádzať aj po predajni, aby ste sa uistili, že vám perfektne sadnú a pri chôdzi vám nespôsobujú žiadny nekomfort.