Pánske tričko si prešlo dlhou históriou

Tričko je druh oblečenia, ktoré je tu s nami už mnoho rokov. Prvýkrát sa objavilo nakonci 19teho a začiatkom 20teho storočia. Prvé pánske tričko bolo použité ako súčasť vojenskej uniformy. Odvtedy však prešiel dlhý čas a pánske tričko prešlo dlhým vývojom.

Čisté línie a biela farba

Súčasný trend praje čistým líniám. Populárnou sa stala biela farba, ktorá je univerzálna. Biela všetko rozžiari. Dávno platí staré známe, menej je niekedy viac. Preto, milí páni, určite nič nepokazíte čisto bielym tričkom. To môže byť zaujímavého strihu. Napríklad tričko dlhé až po zadok sa stalo doslova hitom. Tento trend vychádza z hudobného a tanečného štýlu hip-hop. Okrem toho môže byť takéto zdanlivo obyčajné tričko obohatené dômyselným detailom ako náprsným vreckom. Veľmi šik pôsobí aj potlač v štýle fŕkanej farby. Tak aj biele tričko dostane trochu farieb.

pánske tričko

Pánske tričko sa kedysi využívalo ako súčasť vojenskej uniformy.

Pánske tričko v červenej

Okrem bielej je populárna aj červená farba. Mnohé športové značky už siahli po tomto trende a svoje kúsky vyriešili jednoduchým spôsobom- červený podklad a veľký čitateľný nápis danej značky. Rôzne športové ikony to tak robia, takže vo svojom šatníku môžete mať hneď niekoľko takýchto značkových svetrov či tričiek. Nebolo tomu tak dávno, čo na trh prišli povestné červené tenisky. Tie sa k takýmto tričkám hodia. Zladené tenisky a tričko sú znakom premyslených outfitov.

Rozprávkové tričká

Zdanlivo infantilné vzory sa tiež vracajú do módy. Napríklad vaše obľúbené filmové, komixové postavičky sa pokojne s najlepšími hláškami môžu objaviť na vašom tričku. Pánske tričko tak dostane zaujímavý ráz. V kurze sú aj populárne rozprávky, sci-fi filmy či známe seriály. Ktorý je ten váš obľúbený?

pánske tričko

Pánske tričko s filmovými motívmi je opäť v móde.

Riflové bundy a pánske tričko

K zaujímavým tričkám patria aktuálne napríklad riflové bundy. Riflová bunda v oversized strihu sa postupne stáva unisex trendom, pretože pristane nielen pánom ale aj ženám. Okrem toho sa nosí aj klasická čierna riflovina. Look môžete obohatiť šiltovkou, alebo slnečnými okuliarmi a inými doplnkami, a masívnymi pánskymi hodinkami. Nič nepokazíte ani slnečnými okuliarmi a samozrejme bielymi teniskami. Riflová bunda sa dá nahradiť aj koženou alebo bomberovou bundou. Tá je momentálne in v štýle pilota alebo vojaka. Khaki farba sa stáva čoraz populárnejšou.