Pánsky opasok pozdvihne vaše nohavice aj outfit

Ako dospievate, časom si môžete všimnúť, že vaše boky jednoducho nedokážu udržať vaše ťažké džínsy. To je dôvod, prečo bol vynájdený opasok. Aby ste ho aj vy mohli nosiť, stačí si vybrať správnu veľkosť, správne ho nasadiť a spraviť si z nosenia pánskeho opasku zvyk. Ak patríte medzi mužov, ktorí chcú vedieť všetko o tom, ako správne nosiť pánsky opasok a vyzerať pri tom štýlovo, čítajte ďalej.

pánsky opasok

Každý potrebuje aspoň jeden kvalitný pánsky opasok

Pánsky opasok – zopár užitočných rád

  1. Nájdite si ten správny opasok pre vás! Nie je to ťažké, pánsky opasok nájdete takmer v každom pánskom oddelení s oblečením. Ak chcete ušetriť, prezrite miestne bazáre. Na začiatok si kúpte iba jeden univerzálny, ktorý sa bude hodiť ku všetkému. To znamená klasický kožený opasok v čiernej alebo hnedej farbe s jednoduchou sponou. S tým nič nepokazíte.
  2. Uistite sa, že vám dokonale sedí! Pri kúpe pánskeho opasku dbajte na správnu dĺžku aj šírku. Premerajte si svoj pás alebo ak nosíte nohavice s nižším sedom, tak vaše boky. Dĺžka opasku sa ale meria od začiatku spony po strednú dierku na opasku. Rovnako treba dať pozor, aby ste si nekúpili príliš široký opasok, ktorý vám neprejde cez pútka na nohaviciach. Celkovo je lepšie voliť užší opasok, pretože je momentálne veľmi trendový.
  3. pánsky opasok

    Viac opaskov, viac možností

    Vyskúšajte bezdierkový opasok! Ak sa vám klasický opasok s dierkami nepozdáva alebo neviete trafiť správnu dĺžku, vyskúšajte alternatívu v podobe bezdierkového pánskeho opasku. Opasok iba prevlečiete a na mieste, kde to potrebujete, jednoducho zatiahnete sponu a tá opasok „zaistí“. Naozaj šikovné riešenie.

  4. Noste ho tak často, ako sa len dá! Nekupovali ste ho predsa na to, aby vám stál v skrini. Nech vás na začiatku neodradí, ak je váš nový kožený opasok tvrdý a neprispôsobivý. Dajte mu čas, aby sa trochu zanosil – zmäkne a bude krásne poddajný. Noste ho denne ku všetkému oblečeniu, či už do práce alebo na kávu. Pánsky opasok je perfektný módny doplnok, vďaka ktorému môže váš outfit vyzerať vždy inak. Opasok je tá drobnosť, čo dopĺňa váš výzor. Nebojte sa experimentovať a hlavne nemajte strach kúpiť si viac opaskov – na výber máte množstvo materiálov, prevedení aj farieb. Opasok môžete kombinovať s elegantnými topánkami alebo inými doplnkami.

Viac o opaskoch a pánskych doplnkoch aj TU.