Parkovací senzor pre vašu radosť z úspešnej jazdy až do cieľa!

Trasú sa vám kolená a potia dlane v momente, keď máte bezpečne zaparkovať? Už niekoľkokrát ste to vzdávali, pretože ste voči sebe pociťovali nesmierne pohoršenie? Negatívne pocity za volant nepatria, preto sa zamerajte na lepšiu alternatívu. Môže ňou byť značkový parkovací senzor pre vaše bezpečné a príjemné parkovanie, ktoré si budete chcieť čím skôr zopakovať! Ešte predtým ako sa do toho pustíte, oboznámte sa so základnými funkčnými vlastnosťami, ktorými parkovací senzor musí nevyhnutne disponovať. Upozorňujeme na to aj z dôvodu, že na trhu je stále bohatá ponuka lacných napodobenín, ktorými si môžete viac uškodiť. Zamerajte sa na parkovací senzor od renomovanej firmy, ktorá má svoju silnú pozíciu, dlhoročné skúsenosti a širokú klientelu.

parkovací senzor

Parkovací senzor uľahčuje parkovanie.

Parkovací senzor na každú významnú príležitosť?!

V tejto súvislosti nám napadá, že parkovací senzor môže byť perfektnou voľbou na obdarovanie k sviatku, na Vianoce alebo len tak pre radosť tomu, komu parkovanie „nesedí“! Je moderným ultrazvukovým systémom pre lepšie manévrovanie, riadenie a skvelý prehľad o možných prekážkach. Celkovo pozostáva nielen zo senzorov na parkovanie, ale aj LCD displeja so zvukovou signalizáciou, nevyhnutnej kabeláže a vrtáku.

parkovací senzor

Parkovací senzor znižuje stres z parkovania.

Odteraz zaparkujete s prehľadom!  

Pomocou parkovacieho senzoru zaparkujete s presnosťou na mm, pretože vám displej vyhodnotí presnú vzdialenosť od prekážky. Upozorní vás aj na prekážky po stranách. Úloha reproduktorov je v tomto systéme jednoznačná. Varovným pípaním má upozorniť na každú pevnú prekážku. Pípanie sa rôzne zintenzívňuje. Čím ste k prekážke bližšie, tým je signál intenzívnejší. Parkovací senzor sa vyrába vo viacerých farebných prevedeniach. Najviac však v bielej, striebornej, čiernej a modrej. Montuje sa do zadného nárazníka a ak sa obávate, že vám to naruší celkový dizajn auta, môžete ho prelepiť alebo prestriekať. Parkovací senzor vyhodnocuje prekážky približne od 0,3 do 2 m.