Plátené tenisky nosí takmer každý

Každý má svojich vlastných niekoľko dôvodov, prečo má vo svojom botníku niekoľko verzií tenisiek. Tenisky sú asi najobľúbenejším typom topánok vôbec. Nosí ich snáď každý. Dámy i páni, deti … Vidieť ich aj na nohách seniorov. Prečo sú tak obľúbené a prečo ich nosiť? Možno, že je to hlavne pohodlnosť a univerzálnosť tenisiek, zvlášť ak ide o plátené tenisky. Môžeme v nich cestovať v lietadle na dlhšie vzdialenosti, ísť na prechádzku do parku alebo na každodenný nákup.

plátené tenisky

Plátené tenisky sú komfortné.

 

Plátené tenisky dodávajú mladistvý look

Pre mnohých je to možno aj to, že s teniskami na nohách budú pôsobiť mladistvejšie a štýlovejšie, než v bežných poltopánkach. Každému outfitu dodajú šmrnc. Milujú ich po celom svete, nosia ich všetci. Kamkoľvek a ku všetkému. Preč je doba, kedy boli tenisky určené len na šport alebo len na výlet. Dnes si plátené tenisky s prehľadom môžete vziať aj na večierok alebo akúkoľvek spoločenskú akciu. Mnohé hviezdy a celebrity si ich pokojne obujú aj na červený koberec. S tým súvisí aj to, že si ich môžete skutočne vziať ku všetkému. Preto neváhajte obuť si plátené tenisky k šatám alebo obľúbenej sukni, vyzerá to skvele!

plátené tenisky

Plátené tenisky sú veľmi obľúbené.

Veľký a pestrý výber

Keď zháňame určitý typ topánok, tak často máme problém nájsť tie pravé. U tenisiek sa to väčšinou nestáva. Existuje nekonečné množstvo typov a farieb. Môžeme mať na nohách minimalistickú klasickú verziu, alebo sa odviazať a zaobstarať si uletený model z najnovšej limitovanej edície známej značky. Tenisky zažívajú pozoruhodný boom. Aj tie plátené modely. Pre ženy sa hodia k akémukoľvek športovému looku doplneného luxusnejšou kabelkou. Tenisky sa nosia po celý rok. Tie plátené na teplejšie dni a kožené do chladu. Hodia sa ako k nohaviciam, tak k sukniam a šatám. Skvele vyzerajú s koženou bundou, ľahkým plášťom aj so zimným kabátom. Výrazne farebné tenisky budú vášmu outfitu dominovať. Plátené tenisky sa hodia doslova ku všetkému, ale mohutnejšie modely noste radšej k nohaviciam!