Plavba loďou vás dostane

plavba loďou

Plavba loďou na rieke je tiež unikátnym zážitkom. Dá sa zažiť aj na Dunaji.

Rok čo rok chodíte na klasickú dovolenku pri mori, kde v podstate robíte stále to isté? Celé dni leňošenia na pláži, chodenie po reštauráciách, nanajvýš nejaké kultúrne pamiatky a je po dovolenke. Stále rovnaký stereotyp a vám sa už zdá, že slovo dovolenka nejako stráca svoj význam. Vždy ste si predstavovali svoju dovolenku ako veľké dobrodružstvo, romantiku aj oddych, no realita je iná. Nemusí byť! Prestaňte dovolenkovať ako všetci ostatní a konečne si užite dovolenku vašich snov, počas ktorej zažijete tie najkrajšie chvíle vo vašom živote. Užite si dovolenku na lodi! Plavba loďou je už aj u nás stále populárnejšia a keď si ju raz vyskúšate, nikdy viac sa nevrátite ku klasickému štýlu dovolenkovania.

Plavba loďou bez morskej choroby

Plavba loďou je pre každého. A keď hovorím pre každého, myslím to vážne. Že trpíte morskou chorobou? No možno tak na nejakom člne uprostred jazera, no na veľkej lodi vám nič také ako morská choroba nehrozí. Dnes je už každá loď vybavená veľkými a spoľahlivými stabilizátormi, vďaka ktorým ani len nepocítite, že ste na lodi. Ak aj hrozí horšie počasie na mori sprevádzané vysokými vlnami, lodný radar včas varuje kapitánsky mostík, aby sa loď takémuto počasiu včas vyhla. Poistiť sa môžete aj tým, že si vyberiete plavbu loďou na miernejšom mori – v lete Stredozemné more, v zime Karibik a pamätajte, že Pacifik a Atlantik je búrlivý. Takto naplánovaná plavba loďou bude pre vás krásnym a pokojným zážitkom a vyhnete sa tak zbytočnému stresu.

plavba loďou 2

Plavba loďou v Karibiku je nezabudnuteľná

Plavba loďou – romantika, romantika a ešte raz romantika

Všetci poznáme tú nekonečne romantickú scénu z filmu Titanic, keď Jack drží Rose na samom špici lode s rozprestretými rukami a ona nadšene kričí „ja lietam“! Viaceré sme si vtedy chceli tak zalietať. Plavba loďou vám túto možnosť poskytne – možno nie priamo s Leonardom DiCapriom, ale ten pocit bude na nezaplatenie. Ak hľadáte niečo výnimočné pre vašu polovičku alebo chcete zažiť romantické medové týždne, plavba loďou vás určite nesklame. Ten prenádherný pohľad na okolitý oceán, spev čajok, vietor vo vlasoch a dych berúce západy slnka vo vás zanechajú krásne spomienky na celý život.