Plavba po Dunaji s výletmi po mestách

Oddýchnite si a načerpajte nové sily pri plavení sa po najneuveriteľnejších vodných cestách Európy v inšpiratívnej ponuke riečnych plavieb. Či už ste milovníkom histórie, kultúry alebo architektúry, zoznámte sa s tým, čo robí každú zastávku výnimočnou. Plavba po Dunaji vám umožní spoznať tie najkrajšie mestá po brehu rieky. Keď sa plavíte z prístavu do prístavu môžete si oddýchnuť a vychutnať si výhľad na rieku. Plavba vám poskytne aj množstvo palubnej zábavy, ktorá oživí každú pozoruhodnú destináciu plavby po rieke. Trasy sú premyslené a vyvážené, takže máte čas na relaxačné tempo a dostatok času na vychutnávanie a relaxovanie.

plavba po Dunaji
Plavba po Dunaji modernou loďou

Pohodová plavba po Dunaji

Obvykle zastavíte veľmi blízko alebo priamo v cieľovom meste a zvyčajne je každý deň k dispozícii prehliadka alebo miesto, ktoré je potrebné vidieť – žiadne dlhé námorné dni ako na veľkej oceánskej výletnej lodi. Byť blízko alebo dokonca v strede mesta alebo dediny, ktorú sa chystáte prehliadnuť, je ozaj veľká výhoda. V priebehu päť minút sú všetci hostia von z lode a rovno si pozerajú pamiatky. Urobte si svoju cestu nezabudnuteľnú, či už návštevou svetoznámej galérie alebo ochutnávkou vína na slávnom hrade. Takto na cestách môžete stráviť dva – tri dni, ale ak ste fanúšik, možete sa vybrať aj na niekoľko týždňov.

plavba po Dunaji
Plavba po Dunaji vás zrelaxuje

Prepojená Európa

Už po stáročia európske majestátne rieky hostili a vozili cestovateľov z mnohých dôvodov – objavovať, obchodovať a niekedy aj dobývať. Ponorené do histórie a kultúry, tieto vodné tepny spájajú veľké a najznámejšie destinácie kontinentu, premosťujúc minulosť so súčasnosťou a pretekajú sa o primát najúžasnejších scenérií na svete. Od malebnej krajiny až po historické pamiatky, pri plavbe loďou si vychutnáte iný pohľad na rôzne destinácie, a to štýlovo a luxusne. Plavby po rieke ponúkajú neuveriteľnú hodnotu za peniaze a obsahujú všetko, čo potrebujete pre nezabudnuteľný zážitok pre vás aj celú vašu rodinu.