Plustelka – balík extra TV programov

PlustelkaPlustelka je voľná telka – digitálna televízia DVB-T, ktorá funguje na celom Slovensku. Digitálna televízia Plustelka ponúka 4 neplatené TV programy a 9 platených, voliteľných TV programov. Plustelka je obľúbená satelitná TV, ktorá ponúka TV programy za veľmi prijateľný mesačný poplatok, so skvelým obrazom i zvukom v MPEG-4 formáte.

Pre príjem je potrebné zaobstarať si terestriálnu anténu a prijímacie zariadenie. Dostupné prijímače môžu byť CI+, terestriálny DVB-T2 prijímač alebo dekódovacia karta Plustelka.

Ak ste si doteraz odopierali pozeranie niektorých TV programov, pretože „boli príliš drahé“, tak teraz to môžete zmeniť. Vďaka širokej ponuke programov si každý príde na svoje.

Plustelka funguje kdekoľvek

Plustelka ponúka skvelé pokrytie na celom Slovensku, čo je skvelé aj pre tých, ktorí kvôli svojej práci alebo inému dôvodu trávia veľa času na cestách a v rôznych mestách na Slovensku. Satelitný príjem ponúka ozajstnú televíznu slobodu. Ak chcete mať prehľad o najnovších udalostiach z denných správ, ak obľubujete situačné komédie a seriály, alebo máte radi filmy rôznych žánrov, s Plustelkou vám nič neunikne.

TV konečne bez reklám

PlustelkaZákladom satelitných televízií a slobodou sledovania TV programov, je televízny archív. Ten ponúka možnosť sledovania programov aj 7 dní spätne. Veľkou výhodou je aj nahrávanie a pozastavenie „live“ TV. Dnešným utrpením mnohých divákov TV sú reklamy. Aj keď sme všetci proti nim, existujú a stále budú. Preto pri pozastavení sledovania TV na určitý čas, po spustení, môžete pokojne pokračovať v sledovaní TV programu a počas reklamy si môžete jednoducho pretočiť a pokračovať v sledovaní filmu či iného programu.

Každý, kto už raz skúsil sledovanie TV takýmto spôsobom, sa už len veľmi ťažko vráti ku klasickému. Už nikdy nemusíte mať narušené napínavé scény z filmov nepríjemnými a zdĺhavými reklamami.

Ak veľa cestujete, určite oceníte aj dvb-t prijímač s USB portom do notebooku. Sledovanie TV programov (minimálne 6 základných) môžete kdekoľvek a kedykoľvek.