Pokladnica a jej moderné možnosti

Vaše pracovné prostredie si viete zmodernizovať pomocou pokladničného systému. Všetky vaše položky a ponúkané služby budú prehľadne k dispozícii, vrátane cien, obrázkov, popisu či počtu kusov na sklade. Dnes už nemusíte investovať do drahých počítačov, pokladničné systémy môžete spustiť aj na internetovom prehliadači z akéhokoľvek tabletu či podobného zariadenia. Registračná pokladnica na tablete alebo smartfóne vám umožní kompletnú mobilitu. Ak za vašimi zákazníkmi cestujete, môžete si váš pokladničný softvér vziať kamkoľvek so sebou a vykonávať platby kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Stačí pripojenie na internet. S pokladničným systémom vytlačíte účtenky počas niekoľkých sekúnd, takže zrýchlite obsluhu zákazníka čo isto zvýši renomé vašej firmy.

pokladnica
Dotyková pokladnica

Pokladnica a prepojenia

Vďaka pokladnici získate možnosť prepojiť online predaja s predaji na vašej kamennej predajni. Využitie pokladničného systému vám umožní centralizovať všetky predaje a výrazne tak zjednodušiť vaše účtovníctvo. Pokladnica vám tiež uľahčí riadenie zamestnancov. Pomocou systému autorizácie môžete rozhodovať, kto a aké rozsiahle prístupy získa. Systém vám navyše umožňuje ku každej platbe priradiť meno vášho zamestnanca a ich výkony môžete následne analyzovať v prehľadoch tržieb.

pokladnica
Vaša pokladnica môže fungovať aj cez tablet

Aké výhody ponúka pokladnica?

Pokladnica ma aj batériu, takže ju môžete pokojne vypojiť z elektriny, vziať ju do rúk a vybaviť s hosťami platenie priamo pri stole. Veľká batéria umožňuje fungovanie až 12 hodín bez elektriny. Vďaka svojmu ergonomickému tvaru a nízkej hmotnosti je ľahko prenosná. Povrch zabezpečí, aby fŕkance vody nezatiekli medzi klávesy pokladnice. A medzi klávesy sa nedostane ani žiadna špina. Takéto pokladnice sa výborne hodia aj pre stánkový predaj a podobne. Oproti tabletu alebo mobilu je výhodou, že pokladnica je robustnejšia. Pokiaľ s ňou omylom trochu viac buchnete o pult, nič sa jej nestane. Problémom nie je ani veľa účteniek, pokladnica je na toto prispôsobená. Ak sa vám v tlačiarni minie papier, veľmi rýchlo ho vymeníte. Veľké klávesy s číslami sú prehľadné a dobre sa ovládajú. Ak potrebujete z / do pokladne preniesť dáta, stačí vám pamäťová SD karta alebo USB kábel.