Postele s úložným priestorom šetria priestor

Úložných priestorov v domácnosti nikdy nie je dosť… Pozná to takmer každý z nás, že rokmi, ako sa v byte zabývame, prípadne sa rodina o jedného či dvoch členov ešte rozrastie, neustále pribúdajú ďalšie a ďalšie veci, s ktorých uskladnením máme čoraz väčší problém. Nestačia už šatníkové skrine, predsieňový nábytok či šatník ani pivnice a preto sa každý praktický úložný priestor naviac do domácnosti určite zíde. Nevyhnutným krokom, ako získať viac priestoru, je aj pravidelná reorganizácia a triedenie vecí, z ktorých už deti vyrástli alebo ich už jednoducho nepotrebujeme, no i napriek tomu je výhodou vyberať si do domácnosti nábytok, ktorý poskytuje čo najviac odkladacieho priestoru, napr. postele s úložným priestorom.

postele s úložným priestorom

Aj malý úložný priestor je užitočný

Postele s úložným priestorom do spální aj detských izieb

Myslite na čo najpraktickejšie využitie každého nábytku už pri jeho kúpe a preto aj postele do spálne či detskej izby zvoľte nielen naozaj kvalitné a pohodlné, ale aj s praktickým využitím a benefitmi naviac, ako sú napr. postele s úložným priestorom, prípadne s prídavným vysúvacím lôžkom alebo s obomi variantami súčasne či s polohovacím roštom a matracom. Postele s úložným priestorom výborne využijú dospelí aj deti nielen na odkladanie perín a vankúšov, ale aj na uskladnenie sezónneho a športového oblečenia, ako sú napr. zimné bundy, overaly, otepľovačky, prípadne poslúžia ako skrýša pre rôzne detské hračky, plyšové zvieratká, autodráhu, stavebnice a podobne.

Postele s úložným priestorom

Postele s úložným priestorom múdro riešia využitie každého miesta

Postele s úložným priestorom môžu mať rôzne spôsoby otvárania

Pri výbere postele s úložným priestorom sa vždy zamerajte aj na čo najjednoduchší prístup k úložným priestorom a tiež spôsob otvárania. Existujú totiž rôzne spôsoby otvárania, napr. manželské postele môžu mať samostatné úložné priestory a rošty s otváraním spredu, ale aj jeden veľký úložný priestor a rošt s otváraním vcelku. Taktiež jednolôžkové postele s úložným priestorom, napr. do detských a študentských izieb, môžu byť vybavené výklopným otváraním spredu alebo z boku či praktickým výsuvným systémom s jednou alebo dvoma zásuvkami.