Postele z masívu

Vedeli ste, že v posteli trávite až tretinu svojho života? Možno keby túto informáciu ľudia vedeli, venovali by jej výberu omnoho väčšiu pozornosť a nevšímali si iba jej dizajn. Áno, vzhľad postele je dôležitý, no ani zďaleka nie taký dôležitý ako jej pevnosť, stabilita a životnosť, preto si pozorne vyberajte materiál z ktorého je posteľ vyrobená. Zárukou kvality sú jednoznačne postele z masívu. Drevený masív je dlhé roky považovaný za jeden z najlepších materiálov nielen pre postele, ale aj iný nábytok do exteriéru a interiéru. Drevo nielen dobre vyzerá, ale aj krásne vonia a zapadne do akéhokoľvek prostredia, čo z neho robí dokonalý materiál.

postel z masívu

Postel z masívu je zaujímavým a dekoratívnym kúskom v každej spálni.

Postele z masívu – aká drevina je najlepšia?

Keď kupujete postele z masívu, veľa záleží na tom, koľko ste ochotní do pohodlného spánku investovať. Inú sumu totiž zaplatíte za posteľ zo smreka a inú zase za dubovú posteľ. Každá drevina má svoje výhody, no pokiaľ uprednostňujete kvalitu, určite voľte postele z tvrdých drevín ako sú napríklad buk, agát, čerešňa či spomínaný dub. Zaplatíte za ne síce o niečo viac, no sú podstatne odolnejšie než postele z mäkkých drevín, nehovoriac o tom, že aj dlhšie vydržia. Samotné postele z masívu vám však pohodlný spánok nezaručia. Rovnako dôležitý je aj vhodný rošt a matrac, pričom ich výber je veľmi individuálny, pretože každému vyhovuje niečo iné.

postel z masívu

Aj keby sa mohlo zdať, že ide o drahšie kúsky, tak opak môže byť pravdou.

Postele z masívu cez e-shop

Nakupovanie nábytku je častokrát veľmi vyčerpávajúce. Kým prejdete všetky nábytkárstva a vyberiete konečne posteľ, ktorá sa vám páči, budete totálne unavení, nehovoriac o tom, že ju budete musieť domov aj nejako dopraviť. Postele z masívu však môžete nakupovať aj cez internet. Ušetríte si tak množstvo času a energie, nehovoriac o tom, že e-shopy ponúkajú výhodné zľavy, vďaka čomu ušetríte aj peniaze. Internetová ponuka je okrem iného  omnoho širšia než ponuka v bežných kamenných predajniach a prezriete si ju z pohodlia vášho domova. A bonus na koniec, postele z masívu vám dovezú priamo k vám domov – nakupovanie cez internet jednoducho nemá žiadne mínusy.