Posteľné obliečky ponúkajú veľa možností

Ak práve vyberáte posteľné obliečky, nezabudnite si overiť niekoľko dôležitých faktov. Dnes už napríklad stojí za to zvoliť si obliečky s reaktívnou tlačou. Tie bývajú oveľa odolnejšie než klasická verzia s pigmentovými farbami a navyše ich môžete bez problémov prať pri vyšších teplotách. A aký materiál zvoliť? V teplých mesiacoch sú ideálne ľahké a chladivé, v zime siahnite po tých, ktoré zahrejú. Predovšetkým dbajte na kvalitu a nekupujte obliečky, ktoré je podozrivo lacné. Osvedčenou klasikou sú kvalitné obliečky zo 100% bavlny, saténu, damašku alebo flanelu. Platí jednoduché pravidlo. Čím kvalitnejší materiál, tým dlhšie posteľné obliečky vydržia.

posteľné obliečky
Flanelové posteľné obliečky Ibero

Posteľné obliečky s 3D efektom

Obliečky dnes môžete mať presne také, aké chcete. Od nádherných veľkoformátových vzorov, ktorými vás očaria 3D obliečky, až po nestarnúce prúžkované dezény. A ako sa také obliečky s fototlačou vyrábajú ? Už prvou zaujímavosťou je to, že sa tlačia úplne bez šablón. Farby sa striekajú priamo na látku podľa vopred určenej virtuálnej predlohy. Takýmto spôsobom je možné dosiahnuť nádherné priestorové 3D vzory. Bežne sa tak môžeme stretnúť s atraktívnymi motívmi známych svetových metropol, zvierat i nočnej oblohy.

posteľné obliečky
Luxusné posteľné obliečky Issimo

Posteľné obliečky sú skvelým darčekom

Ak chcete deťom urobiť naozaj radosť, darujte im k sviatku alebo narodeninám detské obliečky. Tento darček isto ocenia a navyše sa nemusíte báť, že sa bude jednať o zbytočnosť, ktorá sa bude za pár dní váľať niekde v kúte. Deti si obliečky zamilujú. Už žiadne prehováranie k spánku. Veď v takej posteli sa spí s radosťou. Určite sa tiež poobzerajte po tradičnom domácom predajcovi. Tuzemský textilný priemysel sa neustále rozrastá, a vy tak máte záruku, že je zakúpený tovar kvalitný a zdravotne nezávadný. Nakupujte tam, kde svojej práci rozumejú. Nemusíte ani nikam ďaleko chodiť, dnes sa už stačí rozhliadnuť na internete. Jedným z overených online predajcov sú napríklad Návliečky.sk . Prajeme šťastný nákup!