Posuvné okná sú to, čo prebudí vo vašom domove život

Túžite po dizajnovom kúsku vo vašom domove? Môže váš krásny priestor vyzerať ešte krajšie? Dá sa to! Počuli ste už o posuvných oknách? Krásne presvetlia celý priestor. Stane sa tak otvoreným a svetlým. Slniečko krásne prehreje celý priestor, takže prichádza aj šetrenie energie. Okrem toho sú posuvné okná vybavené izoláciou, čiže aj vaše vlastné nakúrené teplo ostane v priestore domova a neuniká preč. To isté samozrejme platí aj v lete, keď si domov vychladíte klimatizáciou. Kto by netúžil po otvorenom a slnečnom priestore, v ktorom si môže posedieť pri príjemnej šálke kávy či čaju s blízkymi?

Veľké posuvné okná vás prepoja s prírodou

Veľké posuvné sklenené obloky sú tým pravým riešením pre každého, kto túži po spojení s prírodou. Predstavujú aj perfektný prechod do záhrady. Ľahko a rýchlo sa dostanete z obývačky do záhrady. Možno jednoduchšie, než len pri klasických dverách. Určite aj vy radi grilujete na záhrade či šantíte s deťmi. Veď kto by si neužíval taký skvelý priestor a kúsok prírody, ktorý má blízko svojho domova. Aj na tieto prípady sú posuvné okná ako stvorené. Navyše budete mať vždy prehľad o tom, čo sa na záhrade či na terase deje.

posuvné okná

Posuvné okná presvetlia Váš dom.

Bezpečnosť s posuvnými oknami nadovšetko

Posuvné okná sú nielen efektné a dizajnové ale aj bezpečné. Hoci by sa mohlo zdať, že sú menej bezpečné než dvere, tak to rozhodne nie je. Aj posuvné okná sú vybavené bezpečnostným systémom. Ide o elektrickú kontrolu, ktorá sa dá skombinovať s poplašnými zariadeniami.  Na trhu sú dostupné rôzne druhy týchto okien či posuvných dverí. K dispozícií sú rôzne profily či farby. Každý zákazník si tak vyberie to pravé, čo sa mu páči. Jednoducho si okná prispôsobíte k dizajnu svojho domova. Najelegantnejšími však zostávajú biele, čierne a strieborné. Takými rozhodne nemôžete nič pokaziť. Predstavte si, ako krása vášho domu vynikne pomocou týchto dizajnových kúskov. Moderný vzhľad sa hodí do každej modernej rodiny, ktorá vie, čo sa nosí. A to aj doma. Posuvné okná sú vhodné do rodiny s deťmi, so staršími ľuďmi, ale aj tam, kde sú domáci miláčikovia.

posuvné okná

Predstavujú taktiež krásny dizajnový kúsok.