Profesionálna rekonštrukcia kúpeľne

rekonštrukcia kúpeľne

Ak chcete, aby vaša rekonštrukcia kúpeľne vyzerala takto? Zverte ju do rúk profesionálom!

Ak rozmýšľate nad rekonštrukciou kúpeľne určite zvažujete viacero spôsobov jej prevedenie. Môžete si kúpeľňu prerobiť svojpomocne alebo najať na niektoré práce murárov. Medzi tie najefektívnejšie spôsoby však určite patrí najatie profesionálov, ktorý majú s rekonštrukciami dlhoročné skúsenosti.

Čo za svoje peniaze dostanete?

Vizualizácie návrhov

Dobrí profesionáli disponujú vizualizačnou technikou, kedy vám podľa vašich popisov zobrazia návrhy kúpeľne ešte skôr ako by ste doma čokoľvek búrali alebo znovu murovali. Týmto spôsobom si budete vedieť vybrať obklady, dlažby, sanitu a úložné priestory presne podľa vašich predstáv.

Širokú ponuku materiálov

Vďaka tomu, že sa špecializujú na kúpeľne majú v štúdiu prehľad o najnovších trendoch, materiáloch a technológiách skôr ako napríklad obchodníci s obkladačkami. Preto vám budú vedieť vhodne poradiť napríklad aj pri obmedzenejšom rozpočte alebo menšom priestore tak, aby vaša budúca kúpeľňa bola plne a dobre využívaná.

Zľavy

Práve vďaka dlhoročným skúsenostiam majú profesionálne kúpeľňové štúdiá vybudovanú sieť dodávateľov na sanitu, dlažby a obkladačky ale aj nábytok, úložný priestor a doplnky. Rekonštrukcia kúpeľne vás teda nezaťaží finančne natoľko ako keby ste si všetky komponenty kúpeľne nakupovali sami a u rozdielnych výrobcov a dodávateľov.

Kompletné prevedenie

rekonštrukcia kúpeľne

Kúpeľňa vašich snov sa môže ľahko stať skutočnosťou

Rekonštrukcia kúpeľne pod vedením profesionálneho štúdia prebehne od začiatku do konca bez najmenších nárokov na váš osobný čas a námahu. Ideálne by dokonca bolo, ak by ste sa mali kde na pár dní odsťahovať.  Potom by ste sa už len vrátili do uprataného bytu s prerobenou kúpeľňou. Štúdio sa postará o všetky búracie a murovacie práce, pokiaľ to rekonštrukcia vyžaduje aj položenie sadrokartónových podhľadov, poličiek a stien. Samozrejmosťou je aj položenie všetkých obkladov a dlažieb.

Šetrenie časom

Rekonštrukcia kúpeľne od kúpeľňového štúdia vám v neposlednom rade ušetrí aj množstvo času, ktorý by ste inak venovali obehávaniu predajcov obkladov, sanity alebo nábytku, zháňaním robotníkov, ich následnou kontrolou a podobne. Pri využití služieb od profesionálneho kúpeľňového štúdia vám všetky tieto starosti odpadnú.