Rak obuv ako skutočne správna voľba

Rak obuv má za sebou viac ako dve desiatky dlhú tradíciu vo výrobe detských topánok. Vďaka individuálnemu prístupu ku každej topánočke, sú rodičia i deti spokojnými zákazníkmi, ktorí sú tou najdôležitejšou podmienkou pri úspechu. Prečo to tak je? My sme si na Rak obuv posvietili, aby sme odhalili čaro pohodlných, no najmä ikonických topánočiek, ktoré si pamätá už niekoľko generácii škôlkárov i školákov.

Rak obuv

Kvalitná detská obuv

Rak obuv myslí na správny rast detskej nohy

Každý človek má v hlave uchované spomienky na svoje prvé topánky. Ak aj nie, rodičia s láskou spomínajú na prvé krôčky svojho potomka. Ide o zásadný milník v živote každého človeka – vzpriamiť a vydať sa v ústrety novým dňom po vlastných nohách. Na to, aby dieťa udržalo stabilnú pozíciu a dokázalo rozvážne kráčať, potrebuje spoľahlivé topánočky, ktoré mu tvarujú klenbu, držia pevne členkovú časť chodidla, no zároveň ho žiadnym spôsobom neťažia, ani nezabraňujú v prirodzenom pohybe dieťatka. Práve v tom spočíva čaro, ktorým disponuje Rak obuv. Ich dlhodobo vyvíjaný tvar, prispôsobujúci sa chodidlu dieťaťa, je skvelou cestou, ako svoje dieťa učiť chodiť bezpečne a zdravo. Vnútorná časť prvých topánočiek vášho syna či dcéry, je tvarovaná tak, aby sa mu spodná časť chodidla vyvíjala prirodzene, a aby si telo budovalo prirodzene vzpriamený postoj bez zakryvenia chrbtice. Ďalším benefitom, ktorý Rak obuv poskytuje je priedušnosť materiálu, z ktorého je vyrobená. Topánočky sú síce pevné a obopnuté okolo takmer celej nôžky, no stále tak, aby sa vaše dieťa v topánkach nepotilo, a mohlo sa tak sústrediť na svoje prvé krôčky.

Rak obuv

Zimné topánočky pre deti

 

Prvé detské topánky sú dôležitou súčasťou vo vývine vášho dieťaťa, preto ich výber neradno podceniť. Dajte si záležať na správnom tvare i šití topánok, do ktorých ho obujete. Z prvých neistých krôčkov sa zrazu vyvinie rozvážna chôdza a neskôr bezstarostný detský beh všade navôkol. A preto dbajte na to, aby tieto krásne momenty v živote vášho potomka boli sprevádzané zdravou, a tiež štýlovou obuvou. Rak obuv je v tomto prípade správna voľba.