Retro zástery – úžasný nápad zo Slovenska

zástery

Slovenské retro zástery sú krásne a navyše aj kvalitné

Pri slove zástera vám pravdepodobne napadnú slová ako kuchyňa, gazdinka a varenie. Ja osobne som k zásterám nikdy žiaden vrúcny vzťah nemala, spájala som si ich s najmä kuchárkami, ktoré vydávali jedlo v školskej jedálni. Keď som však narazila na šatové zástery slovenskej značky Chic & Lovely, prišli  mi na um úplne iné asociácie. Tieto zástery sú totiž farebné, hravé, retro a hlavne nesmierne sexy!

Krásna aj v kuchyni

V súčasnosti jedlo a varenie nevnímame len ako potrebu a nutnosť, ale aj ako módu a životný štýl. Foodblogging sa začína tešiť stále väčšej popularite a blogeri sa predháňajú v čo najzdravších a najkrajšie naaranžovaných pokrmoch. Vyprážaným rezňom už dojem zväčša neurobíte (aj keď na môjho chlapa funguje rezeň stále spoľahlivo). Dnes už nestačí, že jedlo dobre chutí – musí aj dobre vyzerať. A to isté platí gazdinky a kuchárov.

Na tento trend šikovne zareagovala mladá slovenská značka Chic & Lovely, ktorá na náš trh priniesla prepracované ručne šité zástery, ktoré sú akoby vystrihnuté zo šesťdesiatych rokov. Zástery sú vyrobené z kvalitnej bavlny a pôsobia naozaj luxusne. Keď som ich videla prvý raz, bola som nadšená a vyhlásila som, že by som takú zásteru pokojne nosila namiesto šiat. Myšlienka to bola nachvíľu pekná, až kým mi nedošlo, že by mi vzadu niečo trčalo.

Zástery ako magnet na mužov

zástery

S takýmito zásterami vám budú deti pomáhať v kuchyni častejšie

Chvíľu som váhala, či si niektorú zo záster z Chic & Lovely objednám, asi by mi ju bolo ľúto nosiť pri varení a riskovať, že ju ušpiním. Keď však retro zástery zbadal môj priateľ bolo rozhodnuté. Dovtedy  som si nikdy nepomyslela, že by zástera mohla fungovať ako magnet na chlapov. Všetkým ženám retro zásteru odporúčam, ale upozorňujem – môže sa vám nakoniec stať, že ju budete používať pri úplne iných činnostiach, než na aké bola pôvodne určená!  A mimochodom, pokiaľ by vám partner začal vašu zásteru závidieť, nemusíte mať obavy. Z ponuky Chic & Lovely si vyberú nielen dámy, ale aj páni, ba dokonca tam nájdete aj zástery pre vašich potomkov.

Mladých slovenských výrobcov podporujem rada,  a to platí dvojnásobne. pokiaľ vyrábajú niečo naozaj originálne. Retro zástery sú skvelým darčekom, vďaka ktorému sa každá žena bude rada obracať v kuchyni. Chlapi, viete si predstaviť lepší darček pre vašu polovičku?