Ako sa značka Nebbia dostala na trh

Nebbia

Nebbia patrí medzi najobľúbenejšie bodybuilderské značky vo svete

V dnešnej dobe takmer každý kto má rad športové oblečenie už značku Nebbia pozná. Nebolo tomu však stále tak, no vďaka známym tváram fitness či kulturistiky si ju obľúbilo čoraz viac ľudí a stála sa tak trochu aj trendovým oblečením. Väčšina ľudí však možno ani netuší že táto značka má korene na Slovensku a to presne v Žiline, kde ju založili manželia Stanka a Martin Peckoví v roku 1997.

Začiatky bývajú ťažké, nie však pre značku Nebbia

V roku 1997 sa ako prvé kusy oblečenia začali vyrábať pánske tepláky, tričká či tielka, ktorých cieľovou skupinou boli práve bodybuilderi a kulturtisti. Raketový vstup na trh so športovým oblečením znamenal, že už o rok neskôr sa predávali prvé kusy oblečenia do zahraničia a tento úspech zavŕšili manželia Peckoví v roku 2000, keď sa Nebbia stala neohrozenou jednotkou s fitness oblečením na slovenskom trhu.

To, čomu sa vyhli na začiatku ich však zastihlo v roku 2003, keď sa Nebbia snažila rozšíriť svoju ponuku o funkčné oblečenie, ako termotričká, bundy či turistické nohavice. Tie však veľa úspechu nezožali a tak prišla drobná kríza, ktorá donútila manažment firmy odstúpiť od týchto kúskov a opäť sa naplno venovať osvedčenému fitness oblečeniu.

Nebbia

Rozhodnutie rozšíriť sortiment o dámske športové oblečenie bolo správne

Opäť na vrchole a dokonca o level vyššie

Od roku 2012 kedy skončilo obdobie stagnácie tejto značky, sa Nebbia rozšírila do celého sveta a dnes už môžete dostať známe kúsky vo viac ako 20 štátoch a dokonca aj v USA, kde sa dokonca stala v roku 2015 oficiálnym dodávateľom oblečenia pre najznámejšiu kulturistickú udalosť – Mr. Olympia!

Dnes v ponuke nájdete skvelé tričká, topy, mikiny, šortky, tepláky či legíny, ktoré sa stali veľmi obľúbené pre dámy so vzťahom k cvičeniu. Nebojím sa tvrdiť, že momentálne je značka Nebbia to najlepšie čo môžete dostať a to nielen na slovenskom trhu.