Seychely ako exotická svadobná destinácia

Exotické svadby v zahraničí sú momentálne veľmi trendovou záležitosťou s puncom skutočne originálnych a nezabudnuteľných svadobných obradov v prekrásnom prostredí niektorého z tropických ostrovov, kde exotické prírodné scenérie tvoria naozaj dokonalú kulisu takému jedinečnému a romantickému okamihu, akým je vaše svadobné „áno“. Predstava, ako stojíte obaja bosí v bielom jemnom piesku pri šume mora nádhernej azúrovej farby a prímorský vánok sa pohráva nielen s listami zelených paliem, ale aj s vašimi vlasmi ozdobenými krásnym exotickým kvetom, patrí určite k tým najkrajším a len máloktorá nevesta by jej dokázala odolať. Splňte si preto tento sen o dokonalej exotickej svadbe v niektorej z ostrovných destinácií Indického oceánu, ako napr. Seychely, ktoré rozhodne patria k tým najodporúčanejším na takúto výnimočnú príležitosť.

seychely

Seychely vás prekvapia svojou krásnou prírodou.

Exotická svadba Seychely alebo bežná svadobná veselica?

Bežná svadobná veselica, ktorá je taká typická pre naše domáce regióny, patrí k formám tradičnej slovenskej svadby s množstvom hostí, jedla, zvykov a zábavy až do skorých ranných hodín. Každý kto už takúto svadbu organizoval, vie, že nejde ani zďaleka o lacnú záležitosť a preto tvrdenie, že zahraničná svadba je neporovnateľne drahšia, veľmi neobstojí. Aj domáca tradičná svadba má svoje čaro, ale pokojne sa suma, ktorú do nej investujete, môže vyšplhať až na niekoľko tisíc eur, čo v praxi znamená, že je to mimoriadne drahý jeden jediný deň. Pre porovnanie stačí, ak si uvedomíme, že napríklad exotická svadba Seychely ponúka okrem jedinečného obradu pri pobreží oceánu aj mimoriadne atraktívnu a luxusnú svadobnú cestu, ktorú tam následne mladomanželia strávia. Takže je to v podstate investícia nielen do svadby, ale aj do veľmi exotickej dovolenky.

seychely

Tieto pláže si zamilujete.

Svadby v zahraničí… Prečo práve Seychely?

Svadby v zahraničí sú vyhľadávané najmä na tých najkrajších miestach, plážach a ostrovoch sveta, a práve Seychely s množstvom prekrásnych a veľmi exotických ostrovov a ostrovčekov sú zárukou toho, že vaša svadba sa odohrá na jednej z najkrajších pláží našej planéty. Svadbu na ostrovoch Seychely je dokonca možné zabezpečiť ako svadbu na kľúč, čo vás odbremení od množstva povinností a vybavovania. Vám už potom stačí len zabaliť plavky a svadobné oblečenie, vziať letenky, kufre, tašky či batohy a vyraziť…