Skylink – satelitná televízia s pestrou a kvalitnou ponukou

Skylink

Satelitný príjem televízie cez Skylink

Skylink patrí k najväčším a najstarším poskytovateľom satelitnej televízie na Slovensku aj na území Českej republiky. Dôvod, prečo je tak obľúbený, je predovšetkým to, že ponúka prostredníctvom svojich dekódovacích kariet príjem veľkého množstva slovenských a českých TV programov aj rozhlasových staníc.

Čo potrebujete, aby ste mohli sledovať Skylink?

Na príjem týchto programov, z ktorých veľká časť je aj v HD kvalite, je potrebné zaobstarať si satelit a prijímač, ktoré sú bežne dostupné v elektro predajniach. Rovnako je potrebná aj dekódovacia karta Skylink, ktorú si zaregistrujete v zákazníckom systéme Skylink po vytvorení si vlastného zákazníckeho účtu na internetovej stránke Skylinku.

Základ, ktorý dostanete

Všetci zákazníci s registrovanou kartou Skylink (servisný poplatok 1,2€)majú automaticky aktivovaný balíček Digital a Digital HD so základnými slovenskými a českými TV stanicami. V tomto balíčku je celkom 49 programov z toho 10 filmových (5 v HD kvalite), 2 športové, 25 všeobecných (7 v HD kvalite), 4 hudobné, 1 detský, 2 dokumentárne, 2 spravodajské a 3 ďalšie TV programy, ako napríklad TV LUX. To už priemernému divákovi určite musí stačiť.

Skylink

Univerzálny satelitný prijímač skylink – Qamo.eu

Chcete viac?

Ak však máte záujem aj o ďalšie TV programy, môžete si vybrať z ponuky platených a prémiových balíčkov. Medzi platené balíčky patrí napr. Mini, Flexi 7 (výber 7 programov podľa vlastného výberu z balíčka Multi HD), Multi, Kombi, HD Plus, Multi HD alebo Komplet.

Z prémiových balíčkov je výber napr. HBO Standard, HBO MaxPack, Mixbox, CS TV, CS Film+ CS Mini, Film Europe + CS TV a iné. Podrobné informácie k produktom aj s cenami nájdete na internetovej stránke Skylink.

Ďalšie možnosti, ktoré ponúka Skylink

Platené programy je možné uhrádzať inkasnou službou Slovenskej pošty SIPO formou pravidelnej mesačnej úhrady, prevodom z účtu pomocou internetového bankovníctva, poštovou poukážkou alebo tiež platbou v hotovosti.

Skylink svojou bohatou ponukou slovenských, českých ale aj zahraničných televíznych kanálov s vysokou kvalitou a stopercentným pokrytím na území Slovenskej republiky dokáže uspokojiť požiadavky aj toho najnáročnejšieho diváka. Veľkou výhodou je aj možnosť objednať si vami zvolené programy na ľubovoľný počet mesiacov.