Slnečné okuliare Ray-Ban sú univerzálne príťažlivé

Vďaka svojim špičkových technologickým postupom dodáva spoločnosť Ray-Ban už viac ako 80 rokov  vysokokvalitné  okuliarové rámy.  Dedičná značka Ray-Ban ponúka širokú škálu funkčných aj štýlových slnečných okuliarov s klasickými, zrkadlovými alebo polarizovanými šošovkami. Vyrábajú svoje výrobky už od roku 1937, zostávajú ale verní klasike. Zároveň dokážu  držať krok s meniacimi sa módnymi trendmi na trhu bez toho, aby stratili zo zreteľa svoju charakteristickú značku. Konečným výsledkom ich tímového snaženia  sú značkové slnečné okuliare s univerzálnou príťažlivosťou pre všetky vekové kategórie. Či už ste dlhodobo verný výrobkom Ray-Ban, alebo sa práve orientujete v ponuke na trhu, určite je mnoho detailov a predností, ktoré vám slnečné okuliare Ray-Ban dokážu poskytnúť. 

slnečné okuliare Ray Ban
Slnečné okuliare Ray Ban Aviator

Slnečné okuliare Ray-Ban pre akúkoľvek príležitosť 

     Je ale samozrejmé, že pekné a kvalitné šošovky je potrebné doplniť rovnako atraktívnymi rámikmi. Z ponuky značky Ray-Ban je  našťastie z čoho si vybrať.  Z rôznych materiálov, v malých, štandardných alebo veľkých veľkostiach, Vďaka vysokokvalitným rámom, ochranným šošovkám a charakteristickému dizajnu  sú slnečné okuliare  Ray-Ban   súčasťou módnych trendov. To okrem iného znamená, že sú rovnako vhodné na pokojný pracovný deň či prechádzku v meste, ako aj na voľno časové aktivity pri vode, na snehu či niekde v horách. Skrátka môžu vás sprevádzať kamkoľvek sa rozhodnete alebo chcete ísť. 

slnečné okuliare Ray Ban
Slnečné okuliare Ray Ban sú klasika

Ray-Ban má slnečné okuliare pre každého

    Hlavným účelom akýchkoľvek slnečných okuliarov je to, aby sme si ich používaním chránili naše oči pred nepríjemným UV žiarením. Akú teda ochranu pred UV žiarením poskytujú slnečné okuliare Ray-Ban? Aj keď sa tieto značkové slnečné okuliare stali módnym doplnkom samy osebe, v podstate sú vyrobené tak, aby chránili vaše oči. Každý výrobok Ray-Ban aj na tomto princípe funguje. Všetky šošovky Ray-Ban majú UV ochranu líšiacu sa v závislosti od typu šošoviek. Potrebujete dioptrické slnečné okuliare? V tomto prípade výrobca slnečných okuliarov Ray-Ban dodáva  nové dioptrické slnečné okuliare ako celok. Rámik, ktorý si vyskúšate v optike sa použije iba ako vzor. Vyberiete si vhodný rám na mieru a v špecializovanej optike si môžete zvoliť typ a farbu skiel. Všetky ostatné parametre zadá optik  výrobcovi. Do týždňa dvoch  máte na mieru vyhotovené dioptrické slnečné okuliare značky Ray-Bay.