Špionážne kamery môžu byť všade vôkol nás. Ako si vybrať najvhodnejší model?

Necítite sa v bezpečí už ani vo svojom aute či v dome? To, že je vaše, ešte vôbec nič neznamená. Zdieľate ho aj s inými členmi domácnosti? Alebo ho využívate na pracovné účely spolu s ďalšími kolegami?

Nenadobúdate skôr pocit, že ste väzňom v prostredí, kde sa najviac zdržiavate? Stačí jeden nepríjemný zážitok – strata osobných vecí, cenností alebo drahej technológie a už nič nebude ako predtým. Môžete predať nehnuteľnosť, kúpiť si nové auto, lenže to nie veci, ale osoby spôsobujú takéto nepríjemnosti. Efektívnym riešením pre ochranu majetku a vlastnej bezpečnosti sú špionážne kamery, resp. kamerové moduly pre rôzne alternatívy vlastnej skrytej kamufláže.

špionážne kamery
Špionážne kamery sú obľúbeným pomocníkom pre šoférov

Aký predmet si zvoliť pre skrytú kameru?   

Určite si pamätáte zo starých detektívnych filmov, ako už z diaľky rozpoznateľný pevný predmet vyrušoval za kvetináčom alebo oproti zo skrine. Dnes máme to šťastie, že špionážna technika nahrá zvuk a video napríklad vo formáte AVI vo vysokom rozlíšení. Pritom sú špionážne kamery ukryté v malých predmetoch, resp. v ich napodobeninách. Či si už vyberiete kľúč od auta, dioptrické okuliare, kancelárske pero alebo iné predmety, je to len na vašom uvážení.

Vybraný predmet má súvisieť s vaším pôsobením, prácou  či záujmami a má byť vhodne v prostredí umiestnený. Uprednostnite špionážne kamery vyhotovené v predmetoch, ktoré sú ľahko premiestniteľné a môžu sa nachádzať v podstate všade. Okuliare na stole, v aute alebo policiach nie sú také nápadné ako keď špionážna kamera v MP3 prehrávači je presne uprostred stola či na palubovke v aute. Dávajte si pozor, aby vás vaše kamery skôr neprezradili, ako sa dostanete k nahrávke.

špionážne kamery
HD špionážna kamera do auta + cúvacia kamera 1080p

Malé mobilné zariadenia pre krajšie a jasnejšie okamihy

Ponúkli ste už svojho „podozrivého“  žuvačkou? Teraz nechajte ležať na stole celý balík s kamerou s rozmermi žuvačky s možnosťou video záznamu až na 60 a viac hodín! Zaujíma vás, čo sa deje za dverami vašej kancelárie, pretože veci nikdy nenájdete na svojom mieste? Na mieste nie sú ani žiadne urýchlené závery, ale zariadenie ako „pracovná bezpečnostná kamera“ s detekciou pohybu a s uložením súborov priamo na počítač. Už len popcorn a sledovať „príbehy“, ktoré opäť raz píše za nás sám život!