Spoľahlivá cúvacia kamera šitá na mieru pre každého vodiča. Kde ju nájsť?

Mnohí spotrebitelia ešte stále považujú doplnkový sortiment pre automobilové príslušenstvo za „výstrelok“ módy, respektíve jednej sezóny. Čo je doplnkové, prídavné, to je podľa nich zároveň nadbytočné! Jedným slovom nepotrebné. My sme radi, že zmýšľanie súčasných užívateľov sa natoľko naštartovalo, že bežne zvládnu nielen výber, ale už aj montáž novej cúvacej kamery. Je tomu naozaj tak?

Áno. Parkoviská sú preplnené, keďže na bežnú domácnosť 4 členov pripadajú 2, ak nie až 3 autá. Dopravná špička je taká hustá a komplikovaná, až v nej zabudnete, kam ste to vôbec mali namierené.

Univerzálna cúvacia kamera.

Príjemné cestovanie aj vďaka novej cúvacej kamere

Namiesto frflania sa snažte túto situáciu uľahčiť si! Cúvacia kamera sleduje dianie za vaším vozidlom a prináša vám skvelý prehľad aj počas zlých svetelných podmienok. Všetky nepríjemnosti sú razom preč a vy si môžete užívať príjemnú jazdu. Cúvacia kamera funguje tak, že prenáša obraz zo zadnej časti vozidla a z bočných strán na prístrojovú dosku. Nové modely vás dokážu natoľko usmerniť, že vám zobrazia predpokladanú dráhu (jednotlivé trakcie).

Veci si treba uľahčiť ak je to možné.

Snáď si cúvanie aj obľúbite!

Cúvanie je tak presnejšie a bezpečnejšie. Samozrejme, že si takto viete ušetriť čas za volantom a aj viacero výdavkov. Tie vedia potrápiť najmä mladších, neskúsenejších šoférov, ktorí kde-tu oškrú lak alebo si opäť nevšimnú, že sused ich v parkovaní predbehol. Presne pred takýmito nepríjemnosťami vás dokáže cúvacia kamera uchrániť – viac očí, viac rozhľadu!

Parkovanie môže byť naozaj jednoduché.

Cúvacia kamera je o to lepšia, čím je pre ňu typická vyššia odolnosť a výdrž. Auto na cestách neustále odoláva otrasom, vibráciám, no neraz bojuje so živlami a nepriazňou počasia. Dosť častou otázkou sú aj možnosti nočného videnia, ktoré si treba taktiež pozorne naštudovať. Cúvacia kamera s nízkou svetelnosťou nie je ani kamerou. Potrebujete aby bola vybavená IR nočným LED a pre lepší komfort používajte bezdrôtové wi-fi modely. Ako sa rozhodnete, je už len na vás, no pamätajte si, že na cestách nie ste nikdy sám!