Sťahovacie prádlo aj proti nepeknej celulitíde

Ženy so sebou bývajú len málokedy spokojné a pokiaľ ide o ich postavu, vedia byť veľmi kritické. Najproblémovejšou partiou ženského tela je hlavne bruško a pás, no mnohé trápia aj široké boky, zadok a stehná. Mať o pár kíl menej behom chvíľky by si priala asi každá z nás. Možno vás prekvapím, ale nie je to úplne nemožné. Sťahovacie prádlo je hotovým zázrakom. Dokáže vašu postavu krásne vyformovať, zamaskovať nedostatky v problémových partiách a opticky vás zoštíhli – bežne aj o dve konfekčné veľkosti. Sťahovacie prádlo pritom nemusí byť na pohľad škaredé či nepohodlné, pretože nové technológie a strihy nám v dnešnej dobe ponúkajú krásne a praktické prádlo, ktoré nielenže uberie dôležité centimetre, ale dokáže pomôcť aj proti celulitíde.

stahovacie-pradlo4

Sťahovacie prádlo – mini šortky

Sťahovacie prádlo na každý deň

Ak raz vyskúšate sťahovacie prádlo, môžem vás ubezpečiť, že si už bez neho nebudete vedieť predstaviť ani jeden deň. Budete ho nosiť do práce, s kamarátkami na drink, na rande, slávnostné príležitosti a dokonca aj na dovolenku. Sťahovacie prádlo sa nosí pod oblečením a vytvorí dokonalú postavu, kde vám nebude pretŕčať žiadne brucho ani „muffiny“ na bokoch. Vďaka bohatej ponuke si môžete doslova vyberať, pretože v obchodoch nenájdete len sťahovacie nohavičky či pás, ale aj sťahovacie korzety, sťahovací overal, legíny, sťahovacie body či dokonca sťahovacie šaty. Preto je dnes oveľa ľahšie vybrať si ten správny druh sťahovacieho prádla na akúkoľvek príležitosť s ohľadom na to, pod aký typ oblečenia ho potrebujete.

stahovacie-pradlo2

Sťahovacie prádlo – tielko

Sťahovacie prádlo ukryje to čo treba

Pozvanie na svadbu síce poteší, no pokiaľ máte nejaké to kilo navyše, výber vhodného oblečenia dá často krát zabrať. Byť krásna, štíhla a elegantná môžete byť aj vy, ak si vyberiete malého pomocníka – sťahovacie prádlo. Sťahovacie prádlo je stvorené na to, aby z vašej postavy vyzdvihlo to najlepšie a zároveň zakrylo to, na čo už taká hrdá nie ste. Prádlo sa vyrába z veľmi príjemných materiálov, vďaka čomu nebudete ani vedieť, že ho máte na sebe. Samozrejme nebude ho vidieť ani nikto iný, pretože je decentné a nenápadné, hlavne ak zvolíte sťahovacie prádlo v telovej farbe.