STROPNÝ DIGESTOR TEN NAVODÍ VŽDY PERFEKTNÚ ATMOSFÉRU

Kuchyňa žije. Je centrom spolunažívania. Digestor v kuchyni priľne k stene ako maľba a mení sa unikátny objekt s dôležitou funkčnosťou a atraktívnym dizajnom. Digestor ohromuje, že dokáže premieňať jednoduché spotrebiče na niečo prekvapujúce, originálne a samozrejme plne funkčné súčasne. Viete si predstaviť, že by vo Vašej kuchyni chýbal digestor? Stropný digestor predstavujeme ako absolútny predstaviteľ prostredia.  Tento typ digestora vytvára magickú atmosféru vďaka svojmu tvaru, dizajnu a umiestneniu, ktoré šíria hru svetiel a farieb. Výrobcovia digestorov  AIRFORCE, ELICA, FRANKE, TEKA patria medzi spoločnosti, ktoré sa zameriavajú pri výrobe stropných digestorov na kvalitu, funkčnosť, spoľahlivosť a dizajn. Vyrábajú luxusné stropné digestory,  v čistých líniách vybavených nielen výkonným motorom s nízkou spotrebou elektrickej energie, ale tieto stropné digestory majú veľkú devízu, že disponujú veľmi nízkou hlučnosťou.

stropný digestor

Stropný digestor je moderným doplnkom kuchyne

Rozdiely

Modely stropných digestorov sa líšia od tradičných modelov nízkou inštalačnou výškou (185 – 250 mm). Vďaka čomu je možné stropné digestory inštalovať aj do nižších podhľadov. Systém INTEGRA umožňuje prepojenie stropného digestora s indukčnou varnou doskou, čím bolo dosiahnuté dokonalé spojenie dizajnu, ergonómie a funkčnosti. Dotykové ovládanie je integrované v ovládacom paneli varnej dosky a ovládanie všetkých funkcii stropného digestora sa tak stávajú pohodlným a bez použitia diaľkového ovládača. Výrobca digestorov AIRFORCE má v ponuke stropné odsávače, ktoré je možné bezdrôtovo prepojiť  s indukčnou varnou doskou.

stropný digestor

Stropný digestor Airforce Gabrielle TLC 100 X/V

LED osvetlenie

Stropné digestory disponujú aj s LED osvetlením po celej ploche skleneného panelu a umožňuje individuálne nastavenie teploty bielej a intenzity svetla. Atraktivitu stropného digestora zvyšuje aj „štrbinové sanie“ teda sacia plocha je umiestnená po obvode stropného digestora a zvyšuje sa tým účinnosť zachytávania pár, ktoré vznikajú pri varení, znižuje sa tým aj vnímaný hluk a v neposlednom rade sa uľahčuje čistenie digestora. Stropné digestory sú určené pre každého, kto má rád najlepšie technológie určené pre automatizovanú domácnosť, výrobky, ktoré sú ovládané intuitívne. Pre každého, kto chce inteligentné systémy, ktoré vedia komunikovať medzi sebou a tiež zlepšujú vzduch v kuchyni.