Tenisky definujú váš životný štýl

Šaty robia človeka, obuv nevynímajúc. Hoci si to nepripúšťame a častokrát mávneme rukou nad imidžom a nad tým, čo nosíme, spoločnosť si o nás vytvára obraz na základe toho, čo na sebe nosíme. Keď máme na sebe tepláky a mikinu, zväčša si nás zaškatuľkujú ako pohodlných ľudí, prípadne členov subkultúry ako je napríklad hip-hop. Pokiaľ ste si zamilovali košele a elegantné topánky, ľudia vo vašom okolí si budú myslieť, že patríte k lepšej zarábajúcej sociálnej vrstve obyvateľstva. Ste mužom, ktorý chce upútať ženu na ulici? S roztrhanými nohavicami sa vám to síce podarí, no výsledný efekt bude presne opačný, než v ktorý ste dúfali. Vediete aktívny život a milujete pohodlie? V tom prípade určite máte doma tenisky, a to aj viacero párov.

tenisky

Tenisky určujú váš štýl.

Tenisky a skupiny ľudí, ktoré ich rady nosia

Tenisky si obľúbili hlavne mladí ľudia, ktorí majú radi ležérny, alebo športový typ oblečenia. Ľahkosť chôdze a pohodlie počas prechádzok po uliciach mesta je pre nich základným atribútom pri výbere obuvi. Najznámejšie značky tenisiek sú Adidas a Nike. Pokiaľ sa prejdete po nákupných centrách, nájdete ich takmer v každom regáli s teniskami. Niet divu, okrem toho, že ide o celosvetové spoločnosti, pútajú pozornosť zákazníkov svojim dizajnom, ktorý sa dobre kombinuje s takmer akýmkoľvek outfitom.

tenisky

Tenisky vhodne dopĺňajú outfit.

K čomu si obuť tenisky?

Cez zimu ich väčšinou nenosíme. Je to dané materiálom, ktorý ľahko prepúšťa chlad na naše chodidlá. Preto je ich obdobím najmä jar a leto či skorá farebná jeseň. Preto je jasné, že si k nim neoblečiete kabát, ale skôr letné šaty, rifle, sukne alebo športové tepláky. Tenisky rozlišujeme podľa viacero druhov. Na leto sú najvhodnejšie členkové. Milovníci basketbalu a hip-hopu sa určite nájdu vo vysokých teniskách. Pokiaľ si myslíte, že tenisky nosia len bežní ľudia, ste na omyle. Tenisky sú súčasťou outfitov ženských celebrít, ktoré neraz prekvapia elegantnými šatami doplnenými teniskami. Nemusíte sa riadiť podľa konvencií, dodajte svojmu imidžu nový rozmer.