Tepláky ako súčasť každodenného outfitu

V dnešnej dobe máte to šťastie, že si môžeme na seba obliecť doslova hocičo a aj tak budeme vyzerať štýlovo. Samozrejme za predpokladu, že jednotlivé kúsky oblečenia vhodne skombinujeme a svoj outfit dokážeme ostatným „predať“. Napríklad také tepláky. Ešte pred niekoľkými rokmi by sme v teplákoch vyšli na ulicu jedine v prípade, že ideme vyvenčiť svojho štvornohého miláčika alebo si ideme zabehať. Dnes už je úplne bežné, ísť v teplákoch napríklad do práce. Alebo na dôležité rande. Do kina. A vlastne kdekoľvek nás len napadne. V posledných rokoch sa z nich stali nesmierne obľúbeným kúskom oblečenia. Nielen skvele vyzerajú, ale nám poskytujú aj dokonalé pohodlie pri nosení.

tepláky

Dnešné tepláky sa stali súčasťou moderných outfitov.

Aké tepláky sa dnes nosia?

Prosím vás, len teraz nezačnite vyťahovať zo skrine tepláky v ktorých ste „žiarili“ desať či pätnásť rokov dozadu. Samo o sebe sú síce IN, no tie dnešné už majú úplne inú podobu než na aké sme boli zvyknutí kedysi. Úplne z nich odpadli všetky tie gýčové a nezmyselné nápisy a vďaka zaujímavému strihu lepšie sadnú na postavu a dokonca vedia ukryť aj nejaké to kilečko navyše. Asi najobľúbenejším strihom sú tzv. háremky či boyfriend tepláky a to predovšetkým v sivej farbe, ktorá je momentálne farbou číslo jeden. Ak vo svojom šatníku ešte nemáte sivé kúsky, rýchlo túto chybu napravte a zadovážte si hneď niekoľko sivých teplákov. Nezabudnite ale aj na kvalitu teplákov a radšej nakupujte v značkových obchodoch, kde sa za kvalitu svojich výrobkov nemusia hanbiť.

tepláky

Samotné tepláky z vás ešte trendsetterku nespravia.

Tepláky treba vedieť nosiť!

Ak si teraz ale myslíte, že samotné tepláky z vás urobia módnu trendsetterku, potom sa veľmi mýlite. Tepláky ako aj akékoľvek iné oblečenie musíte vedieť nosiť, čo v preklade znamená, vhodne ich skombinovať s ostatným oblečením, vizážou a zdravým sebavedomím. Inšpirácií na teplákové outfity nájdete na internete nekonečne veľa. Dajú sa nosiť s tričkami a svetríkmi, ale aj s elegantnými košeľami a blúzkami v kombinácii s rifľovou či koženou bundičkou. Obuť si k nim môžete napríklad pohodlné tenisky alebo balerínky, no omnoho zaujímavejší outfit vznikne s lodičkami či topánkami na vysokom podpätku. Nezabúdajte ani na originálne módne doplnky a sviežu vizáž. Predovšetkým sa vo svojom outfite musíte cítiť príjemne a sebavedomo, pretože to je zo všetkého najdôležitejšie!