Tepláky môžete nosiť pokojne aj do práce

Tepláky podobne ako tenisky dnes nepatria len do posilňovní, na výlety, či na domáce leňošenie. Môžete sa v nich úplne v pohode vybrať na nákupy, do mesta, do školy, ale aj do práce. Dnešný trh ponúka moderné strihy, či už voľnejšie, alebo užšie, s viazaním, či s gumičkou, so zapínaním, či bez. Vhodnou kombináciou teplákov so zvyšným oblečením a teniskami dokážete vykúzliť naozaj neskutočný outfit, ktorý bude nielen originálny, ale v ktorom sa budete aj perfektne a pohodlne cítiť. Takže tie vyťahané nechajte na doma a tie modernejšie si môžete vziať pokojne kamkoľvek.

tepláky

Tepláky sa dajú skombinovať s čímkoľvek.

Tepláky – jedno z najpohodlnejších oblečení

Tepláky patria určite k jedným z najpohodlnejších oblečení. Sú obľúbené u detí, študentov, ale aj dospelých. Sú praktické a funkčné zároveň. Dobre sa v nich oddychuje, pracuje, športuje, nikde netlačia, majú príjemný materiál a bezproblémov sa obliekajú a vyzliekajú.

Kombinácia teplákov

Dajú sa skombinovať s čímkoľvek. Pokiaľ sa zrovna nechystáte do posilňovne, kľudne si k teplákom oblečte blúzku, či tielko. V chladnejšom počasí pridajte koženú bundu, alebo kardigan a budete zaručene nepriehladnuteľná. Ako obuv môžete zvoliť tenisky, no kľudne aj balerínky, či dokonca topánky na vysokom opätku. V tomto prípade sa fantázii medze nekladú. Ak potrebujete načerpať inšpiráciu, stačí sa prejsť napr. v nákupných centrách popri obchodoch a vo výkladoch uvidíte štýlovo oblečené figuríny, ktoré vám možno trochu fantázie dodajú.

tepláky

Tepláky ako súčasť dokonalého outfitu? Nič nie je nemožné.

Tepláky do práce?

Áno, sú aj ľudia, ktorí ich nosia do práce. Samozrejme, že nemáme na mysli tie obnosené a vyťahané, ktoré máme doma už niekoľko rokov. V predajniach nielen so športovým oblečením nájdete moderné strihy teplákov, ktoré si zaručene môžete obliecť aj do práce, samozrejme iba ak vaša firma, v ktorej pracujete, nemá predpísaný, či daný dress code a nemusíte nosiť oblečenie ako sako, sukne, košele a podobne.