Trojštvrťové legíny-funkčné a pohodné

Dnešná doba je úplne iná ako kedysi. Zatiaľ čo pred pár rokmi sa pravidelnému cvičeniu venovalo len minimum ľudí a po uliciach ste behávať nikoho nevideli, dnes sa už ľudia v každom veku snažia vyzerať čo možno najlepšie a preto sa stravujú veľmi zdravo, pravidelne športujú či už outdoor alebo vo fitness centrách a celkovo si na svojom zovňajšku dávajú veľmi záležať. Športom si vyslúžite nielen peknú postavu, ale aj dobré zdravie. Základom pri športovaní je kvalitná športová obuv, no ak chcete pri športe aj dobre vyzerať, potrebujete si zaobstarať aj pekné a hlavne funkčné športové oblečenie. Jedným z takých kúskov sú aj trojštvrťové legíny.

trojštvrťové legíny

Trojštvrťové legíny nesmú chýbať v šatníku žiadnej ženy

Trojštvrťové legíny – pohodlne a v suchu

Každý správny športovec a to bez ohľadu na pohlavie, má vo svojom športovom šatníku aspoň jedny legíny. Okrem estetickej funkcie by mali trojštrvťové legíny spĺňať hlavne praktickú funkciu a tou je v prvom rade pohodlnosť a funkčnosť. Ani tie najkrajšie legíny vás nepotešia, ak vás počas športovania budú tlačiť, padať vám na zadku pri každom zohnutí alebo budú už po pár minútach cvičenia kompletne mokré. Trojštvrťové legíny vám musia dokonale sadnúť a pri cvičení by ste o nich ani nemali vedieť. Okrem toho materiál z ktorého sú vyrobené musí dobre odvádzať vlhkosť preč od tela, vďaka čomu budete aj po dlhom a náročnom tréningu stále v suchu. Najvhodnejšie sú syntetické materiály ako polyester či polyamid s prímesou elastanu alebo lycry pre dokonalú pružnosť. Bavlna pre svoje savé schopnosti je pri športe totálne tabu.

trojštvrťové legíny

Funkčné trojštvrťové legíny sú zárukou pohodlia pri cvičení

Pekné trojštvrťové legíny ktoré každého zaujmú

Čo si ale budeme hovoriť, vzhľad je pre nás pri kúpe legín jednou z najdôležitejších vecí, pretože tak ako aj v bežnom živote, aj pri športovaní chceme dobre vyzerať a upútať zraky okoloidúcich (alebo okolobežiacich či okolocvičiacich). Našťastie ponuka športového oblečenia je tak široká, že si môžete vyberať trojštvrťové legíny z tisícoch prevedení – jednofarebné ale aj dúhové, s potlačou či bez a dokonca aj s push up efektom, ktorý vaše zadné partie vydvihne a vaša postava tak bude vyzerať ešte lepšie.