Twin City Liner – plavba, ktorú treba zažiť

Určite ste už niekedy videli na Dunaji rýchlokatamarán Twin City Liner a povedali ste si, že by ste sa raz radi previezli aj vy? Len to zostalo vždy iba pri tom? My vám teda v stručnosti skúsime priblížiť niečo o tejto úžasnej plavbe. Možno vás to po prečítaní nášho článku nakopne a rovno si zakúpite lístky. Verte tomu, že keď sa pre túto jedinečnú plavbu rozhodnete a absolvujete ju, budete nadmieru spokojný a budete si hovoriť, že ste to mali zrealizovať už dávno.

twin city

Twin City Liner je tradičný pre trasu Bratislava-Viedeň-Bratislava.

Takže, čo je Twin City Liner?

Twin City Liner je vyhliadková plavba na trase Bratislava-Viedeň-Bratislava. Plavba trvá 75-90 min. Počas plavby môžete v závislosti od počasia sedieť na vonkajšej palube, kde si v pokoji na čerstvom vzduchu môžete užívať príjemné slnečné lúče a kochať sa pohľadom na krásy Bratislavy, hradu Devín či mesta Hainburg. V prípade nepriaznivého počasia si môžete tieto krásy vychutnávať z pohodlia vnútornej kajuty, kde si môžete zakusnúť niečo chutné v palubnom bufete. Po príchode do Viedne si môžete obzrieť zámok Schönbrunn, ktorý patrí k najnavštevovanejším pamiatkam, a ktorý určite stojí za to vidieť. Taktiež to platí pre ZOO, či veľmi známy zábavný park Práter.

Viedeň je nádherné miesto plné historických pamiatok, takže nudiť sa určite nebudete. Skôr budete mať čo robiť, aby ste videli všetko to, čo chcete. To svoje si tam nájde úplne každý: deti, rodiča, ale aj starí rodičia. Na ceste domov si na palube v pokoji oddýchnete a načerpáte nové sily. Povedzme si pravdu, určite to padne vhod viac, ako keby ste mali po celodennom výlete vo Viedni šoférovať autom.

Twin city

Plavba s Twin City Liner je vhodná pre každú príležitosť.

Plavba Twin city linerom spojená s oslavou

Túto vyhliadkovú plavbu môžete využiť na rôzne udalosti a príležitosti. Môžete ju spojiť s oslavou vašich narodenín, na ktorú pozvete svojich najbližších. Tí budú určite unesení netradičnou formou oslavy. Čo tak rozlúčka so slobodou, alebo svadba? Romantika na lodi, kde si poviete spoločné „áno“ má zaisto svoje čaro. Firemný večierok pre vašich partnerov bude mať určite pozitívne ohlasy na lepšie pracovné vzťahy, alebo školské výlety pre deti, pre ktoré bude plavba twin city liner-om neskutočným zážitkom.