Zabudovaný trezor na peniaze a cennosti

Trezory sa vyrábajú v rôznych veľkostiach a bezpečnostných triedach. Rôzne firmy vyrábajú a majú vo svojej ponuke trezory na peniaze, na cennosti a dokumenty alebo aj špecializované trezory na zbrane a strelivo. Trezory na peniaze sa rozlišujú na niekoľko kategórií podľa výšky sumy, ktorá je v nich uchovávaná. Trezory na zbrane sa delia do dvoch skupín – trezory na krátke zbrane a trezory na dlhé zbrane.

trezor na peniaze

Trezor na peniaze chráni váš majetok.

Trezor do steny alebo do nábytku

Trezory sa tiež rozlišujú podľa umiestnenia na trezory do steny alebo trezory do nábytku. Trezor na peniaze do steny možno zamaskovať tak, že nie je na prvý pohľad vidieť. Takto umiestnené sú teda ešte viac chránené pred zlodejmi. Trezory do nábytku sa pripevňujú dovnútra skrine a niektoré sa zároveň ukotvujú cez skriňu k stene alebo k podlahe. Trezory dostupné na našom trhu by mali spĺňajú všetky bezpečnostné kritériá dané zákonom. Existujú firmy, kde sa dá dohovoriť osobné stretnutie. Vysvetlíte im svoje konkrétne požiadavky a poradia vám s výberom pre vás najvhodnejšieho trezoru na peniaze a cennosti.

Trezor plný cenností

Na našom trhu sú  rôzne druhy kvalitných trezorov priamo zabudovaných do steny. Vďaka tomu je ukryté miesto uloženia a trezor je tak ešte viac chránený pred cudzími osobami. Stena musí byť dostatočne silná, aby nemohlo dôjsť k vypáčenie trezoru zo steny. Pre ukladanie domácej hotovosti, cenných rodinných šperkov, fotografií a dokumentov, zvyčajne postačí malý trezor na peniaze. Lacné trezory, ktoré je možné na trhu tiež nájsť, nemajú zvyčajne dostatočne zaistenú bezpečnosť.

trezor na peniaze

Trezor na peniaze aj pre vás.

Elektronicky zabezpečený trezor na peniaze

Domáci stenový trezor s uzamykaním na kľúč aj na kód zvyšuje ochranu pred vniknutím do trezoru nepovolanými osobami. V prípade, že majiteľ kľúč stratí alebo mu ho niekto odcudzí, nepodarí sa zlodejom domáci stenový trezor odomknúť, pretože zamykanie je poistené mechanickým kódom. Elektronické otváranie trezoru má oproti trezoru na peniaze len na kľúč tú výhodu, že nehrozí strata kľúčov.