Zdravotný náramok mobilom nenahradíte

Zdravotný náramok pre privolanie prvej pomoci je už bežnou pomôckou a praxou pre seniorov či pacientov v zahraničí. Pomaly ale isto sa stáva obľúbeným vybavením už aj u našich seniorov. Je totiž známe, že rýchle privolanie pomoci v kritických situáciach je často rozhodujúcim faktorom úspechu pri záchrane. A presne na to je zdravotný náramok určený. O kvalite a spoľahlivosti tohto výrobku vás môže presvedčiť aj fakt, že firma poskytujúca tento náramok vykonáva pravidelné testy kvality pripojenia a komunikácie všetkých detektorov, snímačov a príslušenstva. Batéria vám vydrží až 5 rokov a pri výpadku elektrickej energie má záložný pohotovostný režim až do 450 hodín.

zdravotný náramok
Zdravotný náramok NOVO

Odolný proti nárazom aj vode

Veľmi častou príčinou zranenia u starších ľudí je pád po strate stability či orientácie. Takáto nepríjemná situácia môže nastať v kúpeľni či na schodoch. Aj preto je náramok prvej pomoci vyrobený a mnohonásobne testovaný tak, aby odolal aj tým najtvrdším nárazom.  V kúpeľni isto oceníte, že tento náramok je aj vodeodolný, na rozdiel od väčšiny mobilov. Ďalším faktom je, že po nepríjemnom páde si senior iba ťažko dokáže priložiť mobil k uchu a zdĺhavo vysvetlovať kde je, a čo sa udialo. Náramok privolá kompetentnú pomoc na základe stlačenia jedného tlačidla, niektoré modely dokonca detekujú pád či epileptický záchvat automaticky. Pokiaľ sa teda spoliehate na to, že vaši blízki majú mobil, a tým pádom sa s vami určite spoja v prípade núdze, prehodnoťte tento názor.

zdravotný náramok
Zdravotný náramok je odolný voči vode aj nárazom

Zdravotný náramok ako vhodný darček pre vašich blízkych

Pokiaľ rozmýšľate o vhodnom darčeku k blížiacemu sa sviatku vašich blízkych, odporúčame vám práve náramok prvej pomoci. Ukážete tak vašim najbližším, že vám na nich a aj na ich bezpečí a zdravotnom stave skutočne záleží. Zdravotný náramok je z kategórie tých darčekov, ktorý nezapadne v kúte prachom, ale naopak, bude pravidelne využívaný pre dobré a zmysluplné účely.