Ženy milujú svoje kabelky

Áno je to tak. Ženy jednoducho milujú kabelky. Majú ich vo svojom šatníku desiatky a pritom stále potrebujú viac. Nič také ako príliš drahá kabelka pre ne neexistuje, pretože pokiaľ sa im zapáči, od kúpy ich neodradí nič – dokonca sú schopné za ňu minúť aj mesačnú výplatu alebo si ešte aj požičať. Dámske kabelky sú tým najlepším módnym doplnkom aký si len žena môže priať a vedia o vás a vašom charaktere prezradiť skutočne veľa. Prezradí o vás, či máte rada pravidlá a poriadok alebo ste skôr slobodomyseľný človek. Hovorí o vašom vzťahu ku kráse, móde a úprave zovňajšku všeobecne. Prezrádza či ste pevná a zásadová, či máte hravý prístup k životu alebo či ste kreatívny. V kabelke sa zrkadlí aj váš vzťah ku kvalite ako aj vaša spotrebná povaha.

kabelky

V ostatnej dobe sú mimoriadne populárne vaky typu „kabelka na plecia“

Dámske kabelky sú ozdobou outfitu

Dámska móda to je všetko, čo robí ženu ženou – oblečenie, topánky, doplnky, šperky či vizáž. Každá jedna vec je dôležitá a plní určitú úlohu, rovnako ako dámske kabelky. Ani ten najkrajší outfit nebude pôsobiť kompletne, pokiaľ si k nemu nezoberiete nejakú peknú kabelku, ktorá mu dodá punc jedinečnosti a štýlu. Kabelka nie je určená len na to, aby ste si do nej mohli skryť vaše osobné veci, ale hlavne na to, aby rozžiarila a ozvláštnila váš look. Pretože keby plnili len praktickú funkciu, bohate by ste si vystačili s jednou nanajvýš dvomi kabelkami, no keď zoberieme do úvahy ich estetickú funkciu, pochopíte, prečo sa dámske kabelky vyrábajú v toľkých prevedeniach, veľkostiach, materiáloch či štýloch. Jednoducho preto, aby ste vďaka nim vytvorili vždy nový a jedinečný outfit.

kabelky

Praktická forma každodennej listovej kabelky

Kabelka vždy inak

Bez kabelky si my ženy nevieme predstaviť ani jeden deň. Nosíme ich do práce, na kávu, do kina, na rande, využívame ich na nákupy alebo počas dovolenky. Kabelka je našou najlepšou priateľkou, ktorá o nás všetko vie a ukrýva naše osobné veci ale aj rôzne zbytočnosti, bez ktorých počas dňa nevieme fungovať. Kabelku si môžete vyberať podľa rôzneho štýlu, pričom medzi najobľúbenejšie patria crossbody, listové kabelky, vaky, kabelky cez rameno či toľkokrát ospevované shopping bags, do ktorých zmestíte všetko potrebné a ešte vám nejaké to miesto aj ostane.